2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Chromna
Dodane 18 kwietnia 2024

Spawacz Mag 135- Branża Konstrukcji Stalowych

Wynagrodzenie

30 - 50 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Chromna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Inny, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierowniczaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

OPIS:

,,Konstrukcje Stalowe Daniel Ługowski"

w związku z ciągłym rozwojem produkcji konstrukcji stalowych zatrudni pracownika na stanowisko:

-Spawacz-Ślusarz (istnieje możliwość świadczenia tylko wybranego rodzaju stanowiska)

  OPIS STANOWISKA/WYMAGANIA:

- Przygotowanie oraz jakościowe spawanie ELEMENTU w układzie spoin jedno oraz wielościegowych [wymagana podstawowa znajomość oznaczeń spoin oraz metoda ich wykonania). Do zadań spawacza należeć będzie jakościowe spawanie wyrobu, wraz z jego wykończeniem, czyli: obróbka szlifowania, obijania odprysków spawalniczych, zakończenia spoin.

Zapewniamy maszyny spawalnicze które można konfigurować pod własne parametry spawania.

- prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie, obsługa wiertarek magnetycznych, obsługa przyborów traserskich, obsługa przecinarek taśmowych.

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

- współpracę na podstawie umowy o pracę, B2B, zlecenie, lub inne dogodne formy dla kandydata.

 - Nielimitowany przedział czasu pracy 4h-12h

 - wynagradzanie ustalane indywidualnie w oparciu o doświadczenie zawodowe oraz Zakres wykonywanych prac.

 -Posiłek regeneracyjny.

 -Ubrania robocze wraz z przyłbicami z systemem wentylacji.

-Możliwość Zrobienia kursu spawacza dla dowolnej metody spawania.

 Osoby zainteresowane prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny. Po wstępnej rozmowie szczegóły zostaną omówione na spotkaniu z kandydatem.

Lokalizacja

Chromna,

Mazowieckie

Mazowieckie, Chromna
ID: 883955936