2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Pleszew
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz kotłów C.O

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pleszew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma KOTŁY ADAMKIEWICZ produkuje wysokiej jakości kotły centralnego ogrzewania od 1996 roku. Przeznaczone do spalania ekogroszku, pelletu, węgla kamiennego czy drewna.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Spawacz

Nie wymagamy CV, osoby zainteresowane - prosimy o kontakt telefoniczny lub wiadomość.

Miejsce pracy: 63-300 Pleszew, Prokopowska 35

Zakres obowiązków:

  • spawanie kotłów centralnego ogrzewania

  • prace wykończeniowe przy kotłach

Wymagania:

  • ważna książeczka spawalnicza/certyfikat spawacza

  • doświadczenie w spawaniu

  • mile widziane doświadczenie w spawaniu na szczelność

  • umiejętność pracy w zespole i zaangażowanie :)

Oferujemy:

  • praca na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku (7:00-15:00)

  • zatrudnienie oparte na umowie o pracę

Wynagrodzenie:

  • 5000-6000 zł brutto

Lokalizacja

Pleszew,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pleszew
ID: 902356895