2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Kraków
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Bieżanów-Prokocim
hr_att
Dodane 02 maja 2024

Spawacz konstrukcji ze stali nierdzewnej

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

SPAWACZ

Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracowników na stanowisko SPAWACZA

OPIS STANOWISKA:

·        spawanie wielkogabarytowych konstrukcji ze stali nierdzewnej metodami:

121 spawanie łukiem krytym – mile widziane

135 spawanie elektrodą topliwą w osłonie gazu aktywnego (MAG)

136 spawanie drutem proszkowym w osłonie gazu aktywnego

·        montaż wielkogabarytowych konstrukcji stalowych zgodnie z harmonogramem robót i dokumentacją techniczną

·        przestrzeganie technologii procesów wykonawczych stosowanych w spółce

·        dbałość o jakość i terminowość powierzonych zadań

WYMAGANIA:

·        praktyczna umiejętność spawania

·        doświadczenie na podobnym stanowisku

·        aktualne uprawnienia spawalnicze

·        umiejętność czytania rysunku technicznego

·        znajomość specyfiki konstrukcji ze stali nierdzewnej

·        bardzo dobra organizacja pracy

·        gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

·        sumienność, dokładność

·        samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

OFERUJEMY:

·        stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·        atrakcyjne wynagrodzenie plus dodatkowe premie

·        możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

·        nowoczesne narzędzia pracy, zaawansowany technologicznie park maszynowy

·        udział w realizacji ciekawych projektów

·        wsparcie kierownika działu

·        atmosferę współpracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 914569532