2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Śląskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Gliwice
  7. Praca inżynieryjna, techniczna - Sośnica
Dodane 24 kwietnia 2024

Spawacz konstrukcji stalowych Mig / Mag / Tig

Lokalizacja

Gliwice, Sośnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Novar Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Towarowej 2-18 ( boczna ulicy Chorzowskiej ) od ponad 30 lat produkuje wielkogabarytowe konstrukcje stalowe, urządzenia i części dla wiodących sektorów przemysłu - energetyki, górnictwa oraz budownictwa.

W związku z dynamicznym rozwojem zatrudnimy pracowników na stanowisko:

SPAWACZ KONSTRUKCJI STALOWYCH

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • spawanie konstrukcji stalowych MIG / MAG / TIG

  • wykonywanie prac z zachowaniem zasad BHP oraz procedur obowiązujących na terenie miejsca wykonywania pracy

WYMAGANIA:

  • samodzielność

  • gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym : 06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00

  • chęci do pracy i nauki

  • doświadczenie na w/w stanowisku

  • umiejętność czytania rysunku technicznego - mile widziana

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • atrakcyjne wynagrodzenie : podstawa + comiesięczna indywidualna premia wydajnościowa

  • program benefitów (Prywatna Opieka Medyczna, Prywatne Ubezpieczenie Grupowe, Medicover Sport)

  • nagrody ( frekwencyjna, świąteczna, za polecenie pracownika do pracy )

  • rozwijający się wysokiej jakości Park Maszyn

  • odzież roboczą (w tym pranie i konserwacja)

  • kursy i szkolenia

  • możliwość awansu wewnętrznego

  • dobrą atmosferę w pracy

Zachęcamy do aplikowania a także odwiedzenia naszej strony www.novar.pl

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Sośnica
ID: 665334982