2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Siedlce
Dodane Dzisiaj o 08:09

Spawacz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Valmont Polska jest częścią Valmont Industries Inc. światowego lidera w produkcji słupów i masztów oświetleniowych. W Polsce Valmont jest największym producentem w swojej branży. Nasze wyroby od 30 lat produkowane są w zakładzie w Siedlcach i wysyłane do wielu krajów i spełniają najwyższe wymagania jakościowe obowiązujące na rynkach europejskich.

W związku z dalszym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko: SPAWACZ

Miejsce pracy: Siedlce

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż i spawanie konstrukcji stalowych

  • prace ślusarskie: cięcie, szlifowanie, wiercenie

  • kontrola jakości w oparciu o rysunek techniczny

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Umiejętność spawania (MAG 135) oraz aktualne certyfikaty spawalnicze - mile widziany II stopień

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi: miarą zwijaną, suwmiarką, spoinomierzem

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • Uprawnienia II S do obsługi suwnicy z poziomu „0” – mile widziane

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie na cały etat na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz nabycia nowych umiejętności

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Bonusy świąteczne, wakacyjne

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Spotkania integracyjne

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Pakiet MultiSport

  • PPK

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy wyślij do nas swoje CV. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Valmont Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Siedlcach przy ul. Majora Henryka Sucharskiego 6.

Administratorem danych jest Valmont Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ul. Majora Henryka Sucharskiego 6. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych na stronie valmont.pl w zakładce "ochrona danych osobowych".

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 908013825