2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Stąporków
Dodane 23 kwietnia 2024

Spawacz konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Stąporków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Urządzeń Kotłowych „Stąporków” S.A. zatrudni pracownika na stanowisko :

Spawacz

Opis stanowiska:

·        Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną,

·        Bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac,

Wymagania:

·        Umiejętność spawania metodami MIG/MAG lub TIG,

·        Znajomość rysunku technicznego,

·        Aktualne certyfikaty spawalnicze będą dodatkowym atutem,

·        Dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonywanej pracy,

·        Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

·        Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia,

·        Zatrudnienie w oparciu o UoP.

·        Możliwy rozwój zawodowy,

·        Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.

Lokalizacja

Stąporków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Stąporków
ID: 912153135