2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 24 maja 2024

Spawacz - Inter-Metal S.C

Wynagrodzenie

5 050 - 7 450 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Inter-Metal S.C. - Nowoczesna Technologia - Nowoczesne Zarządzanie.

Lider w dziedzinie kompleksowej obróbki metali zatrudni pracowników na stanowisko: Spawacz

Miejsce pracy: Bonin

Opis stanowiska:

  • obsługa narzędzi ręcznych do obróbki metali

  • spawanie elementów zgodnie z wykazem

  • kontrola wykonania operacji pod względem jakościowym

  • wykonywanie prac ściśle wg rysunku technicznego

Wymagania:

  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • uprawnienia spawalnicze MIG lub TIG

  • komunikatywność, zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne

  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • jasny system wynagrodzeń ( podane kwoty to suma podstawy i premii )

  • dodatek zmianowy w kwocie 400 zł

  • dodatek stażowy za lata pracy

  • dodatek do urlopu "wczasy pod gruszą"

  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika i członków rodziny

  • bezpłatne ubezpieczenie na życie i NNW

  • dofinansowanie do karnetu na basen i kart MultiSport

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji

  • szkolenia umożliwiające rozwój oraz awanse

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 666629363