2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Radlin
Dodane 13 maja 2024

Spawacz gazowy, elektryczny

Lokalizacja

Radlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TRAKT Sp. z o. o  z siedzibą w Gliwicach poszukuje do nowo tworzonego oddziału osób na stanowisko :

Miejsce pracy :

Radlin ul. Korfantego 52

Opis stanowiska:

Prace spawalnicze konstrukcji nadwozi maszyn ( pojazdów) przy użyciu palnika gazowego

Prace spawalnicze konstrukcji ram nośnych elementów grubościennych elektrodą otuloną.

Wymagania :

-  doświadczenie zawodowe na stanowisku ślusarz - mechanik maszyn budowlanych

- wiek do 60 lat

- gotowość do pracy

- prawo jazdy ( min. kat. B )

- praca na samodzielnym stanowisku oraz w zespole

- silna motywacja do pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy :

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzgodnione w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej

- premia za dodatkowy wkład pracy

- pracę w systemie jednozmianowym

- możliwość skorzystania z pakietu benefitów ( PKZP, ubezpieczenia grupowego )

- fundusz socjalny – dofinansowanie do wczasów, bony i inne

Podania o pracę wraz z CV można składać na adres praca(at)traktgliwice.pl.

Lokalizacja

Radlin,

Śląskie

Śląskie, Radlin
ID: 917964083