2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa produkcji - Koszalin
Dodane 26 kwietnia 2024

Spawacz/Brygadzista Działu Spawalni

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Spawacz/Brygadzista działu Spawalni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1.Nadzór nad prawidłowością oraz koordynacja wykonywanych prac spawalniczych 2.Zarządzanie kilkunastoosobowym zespołem pracowników 3.Odpowiedzialność za terminowość i jakość produkcji 4.Bieżąca współpraca z kierownictwem produkcji 5.Przestrzeganie zasad BHP

NASZE WYMAGANIA:

1.Min. 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem 2.Uprawnienia spawalnicze 3.Doświadczenie w nadzorowaniu i kontrolowaniu prac na obszarze spawalni 4.Znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

1. Pracę w zakładzie z wieloletnią tradycją 2. Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia 3. Pracę w pełnym wymiarze czasu 4. Umowę o pracę 5. Dodatek do "Wczasów pod gruszą" 6. Możliwość dołączenia do pakietu Multi-sport oraz ubezpieczenia grupowego.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 912977269