2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Zachodniopomorskie
  5. Praca za granicą - Szczecin
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 12 kwietnia 2024

Spawacz Aluminium przy pojazdach szynowych okolice Berlina

Wynagrodzenie

10 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Praca dla Spawaczy Aluminium 141 oraz 131 w podukcji konstrukcji do budowy pojazdow szynowych. System trzyzmianowy.

Lokalizacja: 16761 Hennigsdorf (okolice Berlina)

Wymagania:

  • Doswiadczenie jako Spawacz Aluminium

  • Uprawnienia Spawalnicze

  • Prawo jazdy i wlasne auto do dyspozycji

Zadania:

  • Przygotowanie elementow do spawania, np.: oczyszczenie materialu, regulacja według rozmiaru i kąta

  • Spawane zgodnie z zalecaną procedurą

  • Sprawdzenie spoiny zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 16€ netto za godzine pracy plus oplacona kwatera badz ryczalt na kwatere 700,€

  • Niemiecka umowa o prace ze wszystkimi swiadczeniami

  • Dlugoterminowa wspolpraca

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Centrum
ID: 895511523