2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Opalenica
Dodane 22 maja 2024

Spawacz Adboard Sp. z o.o.

Lokalizacja

Opalenica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Przedsiębiorstwo Adboard Sp. z o. o. z siedzibą w Porażynie k/ Opalenicy,

poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

SPAWACZ MIG/MAG, TIG

Miejsce pracy: Porażyn

Opis stanowiska:

Do zadań osoby pracującej na stanowisku Spawacza będzie należało:

  • Wykonywanie połączeń spawanych zgodnie z dokumentacją techniczną i technologiczną procesu spawania m.in. aluminium, nierdzewka, stal czarna.

Wymagania:

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność obsługi półautomatów spawalniczych MAG/MIG i TIG

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę, w oparciu o umowę o pracę, w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość przyuczenia oraz zdobycia certyfikatów spawalniczych

  • Współpracę z młodym i dynamicznym zespołem pracowników

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Pakiet opieki medycznej i możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

W przypadku pytań prosimy o kontakt w godzinach 6-14.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Adboard Sp. z o. o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji”

Lokalizacja

Opalenica,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Opalenica
ID: 920117453