2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podkarpackie
  5. Praca za granicą - Tarnobrzeg
Dodane 26 kwietnia 2024

SPAWACZ 135, 136/138

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska

  • przygotowanie powierzchni przed spawaniem

  • spawanie konstrukcji zgodnie z specyfikacjami i rysunkami technicznymi

  • ustawianie i konserwacja sprzętu spawalniczego

  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

  • rozwiązywanie prostych problemów technicznych

Wymagania stanowiska

  • doświadczenie w branży konstrukcji stalowych: spawanie konstrukcji wielkogabarytowych, offshore, rur, itd.

  • umiejętność spawania metodą 135-136-138

  • mile widziana znajomość rysunku technicznego

  • sumienność i dokładność

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowa o pracę i długofalową współpracę

  • terminowe wypłaty wynagrodzenia

  • możliwość pobierania zaliczek na start

  • organizację wyjazdu i bezpłatne przejazdy do Polski kilka razy w roku

  • załatwienie formalności związanych z legalizacją pobytu i pracy za granicą

  • bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach wyposażonych w sprzęt AGD, RTV (polska telewizja) i internet

  • dojazdy do pracy samochodem służbowym

  • narzędzia pracy, ubrania robocze

  • możliwość zdobycia uprawnień/ certyfikatów

  • możliwość uczestnictwa z ubezpieczeniach grupowych

  • pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 877469846