2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Prądnik Biały
Dodane 04 kwietnia 2024

Spawacz 111, 135

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma Geotechnika Południe Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko:

SPAWACZ 111, 135

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy spawaczy do pracy na budowach z zakresu prefabrykacji konstrukcji stalowych. Do zakresu pracy należeć będzie spawanie elementów konstrukcyjnych oraz obsługa budowy.

Wymagania

  • ·         Uprawnienia na spawanie łukowe elektrodą otuloną MMA (111) i/lub metodą MAG 135

  • ·         Dodatkowym atutem będą uprawnienia przepalacza gazowego

  • ·         Doświadczenie na stanowisku spawacza

  • ·         Uczciwość, skrupulatność, dbałość o jakość wykonywanej pracy

  • ·         Umiejętność pracy w zespole

  •           Gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy

  • stałą pracę w dobrym zespole

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zapewniamy wszelkie środki ochrony indywidulanej i niezbędną odzież roboczą

Więcej informacji pod numerem telefonu: 66*******85 w godzinach 8:00-16:00.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 854306840