2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Rehabilitacja i masaż
  5. Rehabilitacja i masaż - Małopolskie
  6. Rehabilitacja i masaż - Kraków
  7. Rehabilitacja i masaż - Dębniki
Dodane 08 kwietnia 2024

SPA w Krakowie przyjmie do pracy na stanowisko MASAŻYSTKA / MASAŻYSTA

Lokalizacja

Kraków, Dębniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Day Spa w centrum Krakowa przyjmie do pracy na stanowisko MASAŻYSTKA/MASAŻYSTA

Wymagania:

znajomość technik masażu klasycznego

komunikatywności i łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem

angielski w stopniu do porozumienia

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

pozytywne nastawienie

Oferujemy:

atrakcyjne warunki zatrudnienia

praca w młodym energicznym zespole

forma zatrudnienia umowa - zlecenie (z czasem możliwa umowa o pracę)

elastyczny grafik

liczba godzin wg indywidualnych ustaleń

szkolenia

Opis stanowiska:

Wykonywanie masażu klasycznego i zabiegów na ciało

Prosimy przesyłać oferty CV poprzez formularz Gumtree. Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz.883.

nie oferujemy masażu erotycznego ani usług seksualnych!

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Dębniki
ID: 826592899