2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Dolnośląskie
  6. Administracja, prace biurowe - Wrocław
  7. Administracja, prace biurowe - Krzyki
Dodane 23 kwietnia 2024

Sp.ds kadr#Praca stacjonarna#super lokalizacja

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac, rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z ZUS dla pracowników i zleceniobiorców

  • wprowadzenie ewidencji czasu pracy oraz nieobecności na podstawie danych klienta

  • wprowadzenie ewidencji urlopowej, badań lekarskich i szkoleń BHP

  • sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS

  • współpraca z instytucjami: ZUS, US, PIP, PFRON, GUS

  • wystawianie zaświadczeń · obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Płatnik

  • bezpośrednia obsługa klientów polskich i zagranicznych

Wymagania:

  • minimum wykształcenie średnie

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość programu Płatnik

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • sumienność

  • zaangażowanie

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu pracy tymczasowej

Oferujemy:

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

  • elastyczny wymiar godzin pracy

  • możliwość szkoleń

  • możliwość zdobywania nowych kompetencji

  • wsparcie merytoryczne

W przypadku zainteresowania ofertą proszę o przesłanie cv przez formularz

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 901991810