2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Śląskie
  5. Sprzątanie - Sosnowiec
Twój Konsultant HR
Dodane 25 kwietnia 2024

Sosnowiec Pracownik Utrzymania Czystości 4242 brutto! Umowa o pracę!!

Wynagrodzenie

4 242 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Inwork Sp. z o.o. realizuje projekty HR na polskim rynku pracy. Nasze rozwiązania dostosowujemy do wymagających realiów obecnego rynku pracy. Oferujemy szereg efektywnych i elastycznych usług z zakresu HR. Naszym Klientem jest Zakład Pracy Chronionej, lider w swojej branży, zajmujący się ochroną osób, mienia, usługami czystościowymi.

Oferta pracy na stanowisku: Pracownik Utrzymania Czystości

Miejsce pracy: Sosnowiec

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie biur, ciągów komunikacyjnych, toalet i łaźni

  • Uzupełnianie materiałów higienicznych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze 4242 brutto

  • System pracy 6:00-14:00

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

Wymagania

  • Umiejętność samodzielnej pracy

  • Odpowiedzialność,

  • rzetelność

  • Mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

ZADZWOŃ 32... 307... 93… 00 Infolinia dostępna 24/7 dni w tygodniu! Aplikuj kiedy Ci wygodnie!

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 669856103