2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oleśnica
  7. Obsługa produkcji - Oleśnica
Dodane 15 kwietnia 2024

Sortowacz - praca od zaraz! - praca Wrocław

Wynagrodzenie

30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Invenio Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko Sortowacz.

Lokalizacja: Wrocław

Rodzaj współpracy: umowa zlecenie

Zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy!!

Zakres obowiązków:

• sortowanie, kontrola i naprawa komponentów oraz wyrobów gotowych,

• montaż poszczególnych elementów,

• praca według ściśle określonych procedur i instrukcji,

• zapewnienie terminowej realizacji zleceń,

Od osób aplikujących oczekujemy:

• samodzielności, sumienności, odpowiedzialności,

• gotowości do pracy 3-zmianowej,

• dobrej koordynacji wzrokowo-ruchowej,

• dobrej dyspozycyjności

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,

• terminowość wynagrodzeń,

• atrakcyjną stawkę godzinową,

• dobrą atmosferę w pracy,

• opiekę koordynatora

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej firmie, wejdź na:

invenio.pl/grupa-invenio/

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Spełniając obowiązek prawny w zakresie danych osobowych informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Invenio sp. z o.o. z siedzibą w Tychach przy ul. Fabrycznej 2, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000128797 (dalej zwaną także jako „Administrator”).

Pełna treść obowiązku informacyjnego została zamieszczona pod adresem:

invenio.pl/wp-content/uploads/2022/10/INFORMACJA-W-PRZEDMIOCIE-OCHRONY-DANYCH-OSOBOWYCH-invenio-Sp.pdf

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 882161376