2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdynia
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Orłowo
Dodane Dzisiaj o 07:57

Sopot, Orłowo. Praca w biurze. Wysokie zarobki super benefity.

Wynagrodzenie

4 800 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Orłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalnaRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnimy na stanowisko biurowe

Przed wysłaniem swojego zgłoszenia prosimy o zapoznanie się ze szczegółami ogłoszenia.

Miejsce pracy: Gdynia Orłowo, Sopot

Czas pracy: 7 godzin do wyboru 7-14 lub 14-21

grafik ustalany w piątek na kolejny tydzień

Wymagania:

-urodzona przed 2004 rokiem, w przypadku statusu studenta istnieje możliwość pogodzenia obowiązków ze studiami on-line, ewentualnie weekendowymi,

-możliwość przeprowadzenia w okresie pracy, praktyk studenckich z zakresu zarządzania, tłumaczeń czy biznesu,

-mile widziana znajomość zagadnień funkcjonowania firm usługowych będących pracodawcą,

-doskonała organizacja pracy własnej,

-zaangażowanie, rzetelność, odpowiedzialność,

-dyspozycyjność we wskazanych godzinach

-chęć przyswojenia nowej wiedzy.

Zakres obowiązków:

-obsługa kontrahentów,

-sporządzenie prostych zestawień

-działania wspomagające ciągłość pracy,

-obsługa social mediów.

Warunki zatrudnienia:

-umowa zlecenie lub inna forma - do ustalenia,

-stawka miesięczna - od 4800 zł netto

Nie martw się jeśli nie masz doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Orłowo
ID: 910227536