2. Praca
  3. Badania i rozwój
  4. Badania i rozwój - Małopolskie
  5. Badania i rozwój - Kraków
  6. Badania i rozwój - Łagiewniki-Borek Fałęcki
Dodane 21 maja 2024

Socjolog - badacz społeczny

Lokalizacja

Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Firma MCP funkcjonuje nieprzerwanie od 2005 roku. Jako lider branży jesteśmy rzetelnym i uznanym pracodawcą. Zajmujemy się wsparciem rozwoju młodzieży szkolnej, pracowników administracji publicznej, biznesu. Naszym klientom proponujemy organizację badań społecznych oraz kampanii informacyjnych. Obecnie poszukujemy Socjologa.

Charakterystyka stanowiska: Praca zorganizowana w trybie ośmiogodzinnym (z możliwością indywidualnego dopasowania godzin) od poniedziałku do piątku. Święta i długie weekendy zawsze wolne. Charakter stanowiska umożliwia również pracę zdalną.

Obowiązki:  Podstawowym obowiązkiem jest wspieranie dedykowanego zespołu pracowników w pozyskiwaniu zamówień publicznych oraz konstruowaniu projektów badań społecznych.

Oczekiwania względem kandydata: Podstawowe oczekiwanie to udokumentowane wykształcenie kierunkowe. Ponadto poszukujemy osób nastawionych na pracę z człowiekiem w dynamicznym zespole. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferta dla Kandydata: Wynagrodzenie podstawowe oraz premie. Dodatkowe benefity to prywatna opieka medyczna i karta MultiSport. Wysokość wynagrodzenia ustalona zostanie na drodze negocjacji z uwzględnieniem przede wszystkim doświadczeń zawodowych.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Łagiewniki-Borek Fałęcki
ID: 919858174