2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Łódzkie
  6. Administracja, prace biurowe - Łódź
  7. Administracja, prace biurowe - Śródmieście
Dodane 15 kwietnia 2024

Social Media - portal Casting.pl

Wynagrodzenie

6 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

 Jesteśmy dynamiczną firmą działającą w branży castingowej  i poszukujemy do naszego zespołu osoby  specjalizującej się w pozyskiwaniu nowych  użytkowników do obsad  pod produkcje filmowe, reklamowe i telewizyjne . Poszukujemy profesjonalisty , który będzie  rozwijać naszą obecność w internecie.

Obowiązki:- Tworzenie i zarządzanie treściami w sieci.- Pozyskiwanie nowych użytkowników i budowanie bazy danych.- Współpraca z działem marketingu i moderatorem w celu promocji portalu.

Wymagania:- Doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu treściami- Znajomość technik marketingowych online.- Doskonała komunikacja i umiejętność pracy w zespole.- Kreatywność i pomysłowość w rozwijaniu portalu.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 877979870