2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Kujawsko-pomorskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łabiszyn
Dodane 22 maja 2024

śluszarz /mechanik

Lokalizacja

Łabiszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnię do prac remontowych maszyn do przemysłu spożywczego ślusarza-mechanika:

OBOWIĄZKI:

  •    remonty kapitalne maszyn i urządzeń do przemysłu spożywczego (mięsnego)

  • wykonywanie prostych prac ślusarsko - montażowych pod nadzorem

    doświadczonych pracowników

WYMAGANIA OD KANDYDATA:

  •    znajomość podstaw mechaniki, ślusarstwa, hydrauliki siłowej,

  •    praktyczna umiejętność obsługi narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi

  •    umiejętność wykonywania montażu mechanicznego i prac ślusarskich

  •    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

  •    prawo jazdy kategorii B

  •    zaangażowanie w rozwiązywanie bieżących problemów

  •    umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

  •    solidność

OFERUJEMY:

   Stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

   Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym, zgranym zespole

  Atrakcyjne wynagrodzenie

kontakt Tel: 502 375 787

Lokalizacja

Łabiszyn,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Łabiszyn
ID: 698468127