2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Zielonka
Dodane 10 maja 2024

Ślusarz w Wojskowych Zakładach Elektronicznych S.A.

Lokalizacja

Zielonka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Wymagania:

 -       wykształcenie zasadnicze zawodowe w kierunku mechanicznym lub średnie techniczne w kierunku mechanicznym,

-       min. roczne doświadczenie w pracach ślusarskich, pracach ogólnobudowlanych oraz drobnych pracach remontowych,

-       znajomość zagadnień związanych z czytaniem rysunków technicznych

-       stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy na wysokości powyżej 3 m,

-       posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa o dopuszczenia do informacji niejawnych lub gotowość poddania się procedurze mającej na celu jego uzyskanie,

-       (na etapie zatrudnienia) zaświadczenie o niekaralności z Krajowego Rejestru Karnego, zgodnie z art. 30 ust. 2 Ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r.  o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym,

-       (na etapie zatrudnienia) nienaganna opinia Komendanta Powiatowego Policji właściwego ze względu na miejsce zamieszkania pracownika zgodnie z art. 28 ust. 1 pkt. 3 oraz art. 29 ust.1 pkt.3 ustawy z dnia 13 czerwca 2019 r.  o wykonywaniu działalności gospodarczej w zakresie wytwarzania i obrotu materiałami wybuchowymi, bronią, amunicją oraz wyrobami i technologią o przeznaczeniu wojskowym lub policyjnym.

Zakres obowiązków:

 -       wykonywanie drobnych prac ślusarskich i remontowych

-       wykonywanie drobnych prac ogólnobudowlanych,

-       wykonywanie drobnych prac konserwacyjno – porządkowych,

-       nadzór nad firmami zewnętrznymi wykonującymi prace na terenie Spółki,

-       dbałość o stan techniczny i estetykę maszyn i urządzeń przekazanych pod opiekę oraz o przyrządy pomiarowe będące na wyposażeniu zgodnie z procedurą ISO.

Oferujemy:

 -        stabilne zatrudnienie,

-        wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i zaangażowania,

-        uczestnictwo w zewnętrznych i wewnętrznych szkoleniach zawodowych,

-        możliwość rozwoju zawodowego oraz realnego wpływu na rozwój firmy,

-        przyjazną atmosferę pracy.

Dodatkowe korzyści:

·         Prywatna opieka medyczna,

·         Ubezpieczenie na życie,

·         Karta Medicover Sport,

·        Dodatkowe świadczenia pracownicze.

Lokalizacja

Zielonka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Zielonka
ID: 917329691