2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Śląskie
  6. Utrzymanie ruchu - Ligota Łabędzka
Dodane 28 maja 2024

Ślusarz Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Ligota Łabędzka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Walcownia Metali Nieżelaznych „ŁABĘDY” S.A. w Gliwicach, ul. Metalowców 6

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. zasadnicze techniczne o kierunku mechanika,

  • wiedza z zakresu mechaniki, hydrauliki, pneumatyki,

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,

  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe,

  • prywatną opiekę medyczną finansowana przez pracodawcę,

  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę,

  • kartę Multisport,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • ciekawe wyzwania zawodowe.

Zakres zadań:

  • usuwanie awarii oraz wykonywanie remontów maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie konserwacji maszyn i urządzeń ( w zakresie mechaniki, pneumatyki, hydrauliki siłowej),

  • obsługa obrabiarek warsztatowych w zakresie toczenia, frezowania, wiercenia, dłutowania oraz szlifowania,

  • wykonywanie ogólnych prac ślusarskich,

  • mile widziane uprawnienia UDT na konserwację suwnic, wózków widłowych,

  • mile widziane uprawnienia spawacza gazowego/elektrycznego.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Ligota Łabędzka,

Śląskie

Śląskie, Ligota Łabędzka
ID: 918192251