2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Szklarka Myślniewska
Dodane 07 maja 2024

Ślusarz - umowa o pracę

Lokalizacja

Szklarka Myślniewska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma LOG-TECH Urządzenia dla Logistyki i Przemysłu Sp. z o.o.

Oddział mieszczący się w Szklarce Myślniewskiej zatrudni osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac ślusarskich

  • obsługa podstawowych maszyn do obróbki metalu

  • realizowanie zleceń produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność obsługi maszyn do obróbki metalu

  • praktyczna znajomość rysunku technicznego

  • gotowość do pracy 2-zmianowej

  • przestrzeganie instrukcji i zasad BHP

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • dobre warunki pracy i dbałość o bezpieczeństwo pracowników

  • ubezpieczenie grupowe

  • możliwość rozwoju zawodowego

Aplikacje zawierające CV oraz klauzulę “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)” należy przesyłać drogą elektroniczną lub składać bezpośrednio w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00

Lokalizacja

Szklarka Myślniewska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Szklarka Myślniewska
ID: 908150379