2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podlaskie
  6. Obsługa produkcji - Suwałki
Dodane 19 kwietnia 2024

Ślusarz/spawacz - Suwałki

Wynagrodzenie

5 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Suwałki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Opis

Stanowisko: Ślusarz/spawacz

Firma ZWM Waraksa Sp. z o.o. poszukuje ślusarza/spawacza do pracy w zakładzie produkcyjnym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą się w produkcji różnorodnych konstrukcji/elementów stalowych.

Obowiązki:

  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych oraz specyfikacji spawalniczych

  • Montaż elementów stalowych na podstawie przekazanej dokumentacji

  • Utrzymywanie wysokich standardów jakości spawów i dokładność w wykonywaniu zleceń

  • Praca zgodnie z normami bezpieczeństwa oraz przestrzeganie procedur firmy dotyczących BHP

  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia efektywnego przebiegu procesu produkcyjnego

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza/montażysty

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Znajomość narzędzi ślusarskich

  • Mile widziane doświadczenie w spawaniu metodą MAG

  • Dokładność, precyzja oraz zdolność do pracy w warunkach przemysłowych

  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność

Oferujemy:

  • System pracy jednozmianowej

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach

  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie naszą ofertą pracy.

Zespół ZWM Waraksa Sp. z o.o.

Lokalizacja

Suwałki,

Podlaskie

Dokładna lokalizacja
Podlaskie, Suwałki
ID: 912946833