2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Tychy
Dodane 02 kwietnia 2024

Ślusarz/spawacz MAG/monter NIEMCY

Wynagrodzenie

80 - 85 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Budtech GmbH - zatrudni spawaczy MAG, ślusarzy, monterów konstrukcji stalowych

Podstawowe obowiązki:

-Spawanie elementów stali czarnej metodą MAG

-Podstawowa znajomość procesów obróbki metalu, takich jak: szlifowanie, cięcie, wiercenie

-Czytanie rysunków technicznych

-Mile widziane uprawnienia spawalnicze

Miejsce pracy: Północne Niemcy okolice Werlte

Oferujemy pracę w zorganizowanym zespole

Wynagrodzenie: 18,0€/h.

Bezpłatne zakwaterowanie

Zapewniamy możliwość długofalowego zatrudnienia, praca stała przez cały rok

Praca na pełny etacie z możliwością nadgodzin

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Bezpłatne dojazdy do pracy

Regularne zjazdy do Polski

Niemiecka karta ubezpieczenia zdrowotnego i pomoc w załatwieniu formalności

Praca bezpośrednio w niemieckiej firmie

Brak umiejętności znajomości języka obcego

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 629978078