Przejdź do głównej części
Wiadomości

Powiadomienia

Dodaj ogłoszenie
Dodane 16 października 2024

Ślusarz-Spawacz Gdynia

Wynagrodzenie

33 - 43 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Leszczynki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma KW-Ślusarstwo zatrudni SPAWACZA/MONTERA/ŚLUSARZA .

Miejsce pracy GDYNIA Leszczynki.

Twój zakres obowiązków:

  • Szlifowanie

  • Cięcie na pile taśmowej

  • Składanie na stole konstrukcji

  • Spawanie konstrukcji bram, balustrad i schodów stalowym

  • Montaż produktu u klienta

  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

  • Wizualna kontrola jakości wytworzonych elementów

Wymagania:

  • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG 135 lub TIG 141

  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dokładność i poczucie estetyki

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Samodzielność w organizacji pracy

Oferujemy wynagrodzenie w kwocie od 27 zł do 34 zł netto.

  • standardowy czas pracy 6:30-16:30

  • możliwość pracy w soboty w godzinach 07:00 - 12:00

  • wysoki poziom zabezpieczeń oraz środki ochrony indywidualnej

  • stabilne zatrudnienie

  • praca w zamkniętej i ogrzewanej hali z dostępem do zaplecza socjalnego

  • przyjazną atmosferę w pracy

Jeżeli posiadasz dodatkowe kwalifikacje, które Twoim zdaniem mogą być przydatne i są Twoim dodatkowym atutem na pewno się dogadamy.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych na rozmowę kwalifikacyjną. Jeżeli masz jakieś pytania proszę o kontakt telefoniczny 73*******87, jeżeli nie odbieram wyślij SMS, oddzwonię.

Wyślij swoje CV poprzez przycisk aplikuj !

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Leszczynki
ID: 925879982