2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Gotkowice
Dodane 19 kwietnia 2024

Ślusarz/ Spawacz

Lokalizacja

Gotkowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Gąska jest jednym z liderów produkcji i sprzedaży części do maszyn rolniczych. Nasza siedziba znajduje się w Gotkowicach k. Krakowa. Działamy w branży już 30 lat, w Polsce i za granicą i ciągle się rozwijamy. Zajmujemy się m.in. obróbką skrawaniem, produkcją podzespołów i części metalowych. Cenimy sobie ludzi z pasją oraz zaangażowanych w to co robią. Nasz zespół jest mocno zróżnicowany, zarówno jeśli chodzi o wiek, zainteresowania czy styl bycia. Jeśli chcesz być jego częścią, zapraszamy!

Opis stanowiska:

  • Obróbka wykończeniowa części wykonanych mechanicznie, manualne korekty produktów-gratowanie/szlifowanie
  • Przygotowanie oraz spawanie metodą TIG/MIG-MAG różnego rodzaju detali metalowych
  • Praca wg dostarczonej dokumentacji technicznej
  • Wykonywanie codziennej konserwacji maszyn i narzędzi
  • Przestrzeganie procedur BHP i jakości

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Aktualne uprawnienia spawalnicze – mile widziane
  • Zdolność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Dobra organizacja pracy
  • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Pracę stacjonarną w stabilnej polskiej firmie
  • Pracę w fajnym zespole w rodzinnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju, szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • System wynagrodzeń odpowiedni do umiejętności oraz doświadczenia
  • Pakiet benefitów (Multisport, PZU)

Dla osób chcących podjąć prace oferujemy możliwość przyuczenia.

Lokalizacja

Gotkowice,

Małopolskie

Małopolskie, Gotkowice
ID: 770448863