2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Sosnowiec
Dodane 01 maja 2024

Ślusarz - Sosnowiec

Lokalizacja

Sosnowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Zakres obowiązków:

·      Obsługa elektronarzędzi, szlifowanie elementów, śrutowanie elementów stalowych

·      Przygotowanie elementów do obróbki oraz wysyłki

·      Kontrola wykonywanych detali

Oczekiwania:

·      Wykształcenie minimum zawodowe

·      Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·      Rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

·      Umiejętność pracy w zespole

·      Czystość na stanowisku pracy, kultura osobista

·      Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy z poziomu 0

Oferujemy:

·      Umowę o pracę

·      Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie

·      Możliwość rozwoju zawodowego

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Lokalizacja

Sosnowiec,

Śląskie

Śląskie, Sosnowiec
ID: 690626181