2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Śląskie
  5. Praca za granicą - Gliwice
  6. Praca za granicą - Trynek
Agata
Dodane 08 maja 2024

ślusarz samodzielny Niemcy, Beckum

Lokalizacja

Gliwice, Trynek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis stanowiska :

Poszukujemy doświadczonych, samodzielnych ślusarzy do pracy w Niemczech Zachodnich, NRW - Beckum, prace przy składaniu konstrukcji stalowych ze stali czarnej zgodnie z dostarczoną dokumentacją techniczną jako wzmocnienie naszej polskiej załogi .

Wymagania:

  • znajomość technologii produkcji (wstępny montaż, prefabrykacja, szczepianie) konstrukcji przemysłowych ze stali czarnej w oparciu o otrzymaną dokumentację techniczną,

  • min. 5-cio letnie doświadczenie na aplikowane stanowisko,

  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • bardzo dobra umiejętność samodzielnego czytania rysunku technicznego z zakresu konstrukcji stalowych,

  • dobra organizacja miejsca i czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

  • aktualne uprawniania na suwnice

Oferujemy:

  • pracę razem z polskim zespołem naszych wykwalifikowanych pracowników,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe (adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy),

  • system premiowy uzależniony od wyników kontraktu,

  • legalne zatrudnienie na umowę o pracę,

  • praca 1-no zmianowa

  • długotrwałą współpracę,

  • darmowe zakwaterowanie, pokój 1 osobowy do dyspozycji,

  • jednorazowy darmowy przejazd z kraju na kontrakt,

  • odzież roboczą,

  • pakiet socjalny: ubezpieczenie i składki emerytalne – zapewnia i opłaca pracodawca w Polsce,

  • wsparcie w sprawach urzędowych,

  • oferta bezpośrednia.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Trynek
ID: 882862001