2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Karminek
Dodane 22 kwietnia 2024

Ślusarz- produkcja i montaż schodów i balustrad

Wynagrodzenie

5 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Karminek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis: Firma KONSCHOD usługowo - produkcyjna w KARMINKU zatrudni osobę na stanowisko Ślusarz - pomocnik spawacza.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która zajmuje się profesjonalnym tworzeniem ogrodzeń, balustrad oraz konstrukcji SCHODOWYCH.

W związku z rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Ślusarz - pomocnik spawacza

Opis stanowiska:

  • Pomoc przy pracach ślusarskich

  • Przygotowanie elementów do produkcji

  • Montaż balustrad

Mile widziane (posiadanie dodatkowych umiejętności będzie dodatkowym atutem):

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

Wymagania:

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Wynagrodzenie: 5500-6000 zł/netto na rękę . adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę

Wymiar pracy: Pełny etat - Praca w systemie jednozmianowym. 7-15

Typ umowy: Umowa o pracę

Możliwość przyuczenia

Miejsce pracy:  KARMINEK

więcej informacji pod nr tel 60*****87

Lokalizacja

Karminek,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Karminek
ID: 737561857