2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Środa Wielkopolska
Dodane 19 kwietnia 2024

Ślusarz-praca od zaraz

Lokalizacja

Środa Wielkopolska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

O firmie

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem świadczącą kompleksowe usługi z zakresu obróbki metali. Nasi pracownicy są dla nas największą wartością,  ich zaangażowanie i kompetencje bezpośrednio wpływają na sukces naszej firmy.  Stawiamy na zgrany zespół, wspólnie tworzymy sprzyjające i bezpieczne środowisko pracy.

Twój zakres obowiązków:

umiejętność interpretacji rysunku technicznego

• umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych [miara, suwmiarka]

• umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

Nasze wymagania:

• gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana 6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)

• wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane techniczne

• doświadczenie jako ślusarz, ślusarz-narzędziowy

• nienaganny przebieg pracy, rzetelność i dokładność w wykonywaniu obowiązków

To oferujemy:

• umowę o pracę gwarantującą stabilność i bezpieczeństwo

• umożliwiamy podnoszenie kwalifikacji zawodowych;

• zapewniamy dostęp do karty MultiSport – jako okazja by rozwijać swoje hobby lub aktywnie wypocząć po pracy

• możliwość skorzystania z pakietów bezpłatnej prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku ze wskazaną w ogłoszeniu rekrutacją. Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Fludra Sp. z o.o. w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody kandydata (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia UE o ochronie danych) oraz Kodeksu Pracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w przypadku chęci udziału w rekrutacji. Przetwarzanie dodatkowych danych – niewskazanych w Kodeksie Pracy (w tym wizerunek), odbywa się na dobrowolnej zgodzie osoby przesyłającej dane. Administratorem danych osobowych jest Fludra Sp. z o.o. (ul. Harcerska 18E, 63-000 Środa Wielkopolska). Każda osoba przekazująca dane osobowe ma prawo dostępu do swoich danych, możliwość ich sprostowania, żądania usunięcia danych lub ograniczenia ich przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i cofnięcia zgody na przetwarzanie. Wycofanie zgody możliwe jest w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres: max do 1 roku  od zakończenia procesu rekrutacyjnego.

Lokalizacja

Środa Wielkopolska,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Środa Wielkopolska
ID: 911248407