2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Ostróda
Dodane 14 maja 2024

Ślusarz-praca jako ślusarz

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

KOTNIZ MAZURY Sp. z o.o poszukuje nowych kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ

Zakres obowiązków:

·           Przygotowywanie półfabrykatów do procesów spawania

·           Obsługa maszyn i urządzeń (prasy CNC, giętarki CNC, szlifierki)

·           Produkcja na podstawie rysunków technicznych

·           Kontrola jakości wykonywanych detali

Wymagania:

·           Doświadczenie na podobnym stanowisku – produkcja okuć jachtowych

·           Dobra organizacja pracy, sumienność

·           Dokładność, zdolności techniczne w  umiejętność czytanie rysunku konstrukcyjnego

Oferujemy:

·          Atrakcyjne wynagrodzenie

·  Pracę w rozwijającej się firmie

·           Benefity: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenia grupowe.

·           Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·           Możliwość osobistego rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w nowych obszarach zawodowych

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

W CV proszę umieścić klauzurę

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Kotniz Mazury z siedzibą przy ul. Grunwaldzkiej 76, 14-100 Ostróda, w celu realizacji procesu rekrutacji"

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 852713118