2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Oława
Dodane 06 maja 2024

Ślusarz, pomocnik produkcji

Wynagrodzenie

5 700 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma Grupa Stadnicki, producent i dostawca barier przeciwuderzeniowych poszukuje na stanowisko: ślusarz

Firma obecnie prowadzi działalność w kilku podstawowych dziedzinach:

  • Produkcja i montaż odbojnic i barier przeciwuderzeniowych

  • Produkcja i montaż wygrodzeń technologicznych

  • więcej na www.grupa-stadnicki.pl

Poszukujemy na stałe osoby która posiada następujące umiejętności:

  • Posługiwanie się sprzętem warsztatowym: szlifierka kątowa, wiertarka, piła taśmowa

  • Zmysł techniczny

  • Umiejętność czytania prostych rysunków technicznych

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Pogodne usposobienie

Obowiązki na stanowisku:

  • Szlifowanie spoin, cięcie na pile taśmowej, cięcie na gilotynie do blachy, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie

  • Kompletowanie materiału do spawania zgodnie z rysunkiem

Oferujemy:

  • Przyuczenie do powierzonych obowiązków

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z 12 letnim doświadczeniem

  • Miłą atmosferę (jesteśmy małą rozwijającą się firmą)

  • Umowę o pracę po okresie próbnym (3 miesiące)

  • Wynagrodzenie na start: 25 pln/h na rękę

Miejsce pracy - Godzikowice, 55-200 Oława

Praca w godzinach 6.00-15.00

Proszę przesyłać CV poprzez OLX lub na adres: rekrutacja(małpa)grupa-stadnicki.pl

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 829260521