2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Kartoszyno
Dodane 24 kwietnia 2024

Ślusarz - Pipelife Kartoszyno

Lokalizacja

Kartoszyno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

W związku z ciągłym rozwojem firmy zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowisko

Ślusarz

Miejsce pracy – Kartoszyno

Obowiązki:

  • Naprawa form wtryskowych

  • Konserwacja form wtryskowych

  • Konserwacja narzędzi i maszyn warsztatowych

  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur i instrukcji

  • Inne niezbędne zlecone prace związane z utrzymaniem infrastruktury Zakładu

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne  / zawodowe

  • Doświadczenie w  naprawianiu  form wtryskowych mile widziane

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

  • Znajomość obsługi obrabiarek skrawających

  • Mile widziane orientacja w procesie produkcyjnym przetwórstwa tworzyw sztucznych

  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0

  • Samodzielność i sumienność

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w systemie zmianowym, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Kartoszyno,

Pomorskie

Pomorskie, Kartoszyno
ID: 881463503