2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Janikowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Ślusarz, operator pił, jedna zmiana (6-14), Janikowo k. Poznania

Lokalizacja

Janikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zakres obowiązków

·        Ustawianie i obsługa piły taśmowej

·    Inne prace ślusarskie

·        Wykonywanie obróbki zgodnie z rysunkami technicznymi

·        Dbanie o wysoką jakość produkcji

·        Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

·        Wykształcenie techniczne lub zawodowe (ew. podstawowe)

·        Znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego

·        Posługiwanie się suwmiarką, mikrometrem

·        Zmysł techniczny, dokładność, staranność

·        Inicjatywa i chęć rozwoju

·        Umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:

·     Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę

·     Wynagrodzenie w oparciu o wiedzę i umiejętności (stawka podstawowa + premia uznaniowa)

·     Możliwość rozwoju osobistego.

·     Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

·     Pracę na jedną zmianę (6 -14)

·     Rozwój w otoczeniu nowoczesnych technologii produkcji.

·     Szkolenia ukierunkowane na rozwój .

Lokalizacja

Janikowo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Janikowo
ID: 908932079