2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Bolechowo Osiedle
Dodane 08 kwietnia 2024

Ślusarz narzędziowy w YORK PL

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy polską firmą produkcyjną z główną siedzibą oraz parkiem maszynowym w Bolechowie pod Poznaniem. Od ponad 30 lat zajmujemy się produkcją artykułów przeznaczonych do sprzątania. Nowoczesne technologie, zautomatyzowana produkcja oraz własne know-how stawiają nas na pozycji lidera w Europie w branży produktów do utrzymywania czystości.

Zadania:

  • konserwacja form wtryskowych

  • drobne naprawy form

  • raportowanie

  • dbałość o powierzone mienie i sprzęt

Mile widziane:

  • uprawnienia na suwnice z poziomu ,,0''

  • uprawnienia na wózek widłowy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność posługiwania się standardowymi przyrządami pomiarowymi

  • wytrwałość i cierpliwość w realizacji powierzonych zadań

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • rynkowe wynagrodzenie

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • bezpłatny transport (do wyczerpania miejsc)

  • dofinansowanie do karty MultiSport i MultiLife

  • pakiety medyczne

  • grupowe ubezpieczenie PZU

Administratorem danych przesłanych w zgłoszeniu jest YORK PL sp. z o. o. sp.k w Bolechowie. Celem przetwarzania danych jest przeprowadzenie obecnego postępowania rekrutacyjnego. Podanie danych jest warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w procesie rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Pełna treść klauzuli informacyjnej znajduje się na stronie www.york.pl w dokumentach: obowiązek informacyjny/kandydaci do pracy.

Lokalizacja

Bolechowo Osiedle,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Bolechowo Osiedle
ID: 790365683