2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Kostrzyn nad Odrą
Dodane 26 kwietnia 2024

Ślusarz narzędziowy

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą (woj. lubuskie)

Opis stanowiska

·        Naprawa narzędzi.

·        Praca nad ulepszaniem narzędzi.

·        Przegląd form wtryskowych, przygotowanie do produkcji.

·        Kontrolowanie zużycia materiałów eksploatacyjnych.

·        Monitorowanie zapotrzebowania na części zamienne.

·        Prowadzenie dokumentacji.

·        Praca 3-zmianowa.

Wymagania:

·        Doświadczenie w obsłudze maszyn skrawających.

·        Wykształcenie techniczne.

·        Mile widziane doświadczenie w pracy z formami wtryskowymi i wtryskarkami.

Oferta firmy

·        Umowa o pracę.

·        Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie.

·        Duże możliwości na rozwijanie umiejętności i zdobywanie nowych kwalifikacji.

Lokalizacja

Kostrzyn nad Odrą,

Lubuskie

Lubuskie, Kostrzyn nad Odrą
ID: 909688148