2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Raba Niżna
Dodane 22 kwietnia 2024

Ślusarz narzędziowy

Wynagrodzenie

7 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Raba Niżna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ANDREW S.C to lider w produkcji drewnianych bębnów kablowych oraz szpul sklejkowych. Naszym celem jest najwyższy poziom świadczonych usług oraz jakość produktów, który wyprzedza rynek  międzynarodowy oraz tworzy nowy standard w branży opakowań drewnianych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i ostrzenie narzędzi  do bieżącej produkcji

  • Konserwacja i regeneracja narzędzi, dbanie o ich stan techniczny

  • Przygotowanie materiału do produkcji wewnętrznej

  • Utrzymanie odpowiedniego stanu zapasów narzędzi oraz sprzętu pomiarowego dla produkcji

  • Terminowe zabezpieczenie produkcji w sprawne narzędzia zgodnie z planem produkcji

Nasze wymagania:

  • Umiejętność obróbki ręcznej metali,

  • Umiejętności ślusarskie

  • Znajomość obsługi maszyny LAKFAM (mile widziana )

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Zaangażowanie i chęci do pracy

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w życzliwej, twórczej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym oraz międzynarodowym

  • Pracę w zgranym zespole,

  • Profesjonalne szkolenie wprowadzające oraz wsparcie ze strony kierowników

Raba Niżna, powiat limanowski

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt pod numerem telefonu : 667 750 004

Lokalizacja

Raba Niżna,

Małopolskie

Małopolskie, Raba Niżna
ID: 780276938