2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Bydgoszcz
Dodane 13 maja 2024

Ślusarz Narzędziowy

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TMR Plastics jest jednym z wiodących producentów części z tworzywa sztucznego dla wszystkich gałęzi przemysłu. Firma ma swoją siedzibę w Bydgoszczy i dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Ślusarz narzędziowy

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków:

·        konserwacja form wtryskowych po wykonaniu serii produkcyjnej,

·        naprawy bieżące form, ich przezbrajanie oraz inne czynności w zakresie przywrócenia ich pełnej przydatności do produkcji,

·        zapewnienie niezbędnej ilości części zapasowych szybko zużywających się,

·        przegląd i utrzymanie w pełnej sprawności części przyrządów dodatkowych stanowiących wyposażenie form,

·        przekazywanie skompletowanych form do produkcji,

·        dbanie o czystość i porządek w magazynie form,

·        wypełnianie stosownych dokumentów związanych z konserwacją i naprawą form.

Wymagania:

·        wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe,

·        doświadczenie na stanowisku ślusarza narzędziowego,

·        dobra organizacja pracy,

·        znajomość pakietu Office.

Oferujemy:

·        umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

·        wszystkie niezbędne narzędzia pracy,

·        dobrą atmosferę pracy.

Prosimy o wysyłanie swojego cv z zamieszczoną poniżej klauzulą, przez aplikację OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji do realizacji procesu rekrutacji przez TMR Plastics Sp. z o.o. w Bydgoszczy (85-862 ul. Bydgoskich Przemysłowców 5 zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 777068356