2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Wrocław
  7. Obsługa produkcji - Psie Pole
Alicja Szuniewicz
Dodane 20 maja 2024

Monter -> prace ślusarskie -> stała praca -> do 6000 zl -> Psie Pole

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Szukasz pracy, która zapewni Ci stabilność na długie lata, a jednocześnie oferuje możliwości rozwoju? Dołącz do naszego zespołu!

Super atmosfera, spokojne tempo pracy i zarobki od 5000 do 6000 zł brutto na początek

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole (dojazd własny)

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe 5000-6000 zł brutto na start (w zależności od doświadczenia)
  • możliwa podwyżka po okresie próbnym
  • premie kwartalne i świąteczne
  • praca od poniedziałku do piątku - wolne weekendy
  • stopniowe wdrożenie i opieka doświadczonego pracownika
  • spokojne tempo pracy cały rok
  • karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, wczasy pod gruszą, stołówka na terenie zakładu i wiele więcej

zadania

  • prace precyzyjne na podstawie rysunku technicznego
  • obsługa narzędzi pomiarowych

oczekujemy

  • praktycznej znajomości czytania rysunku technicznego
  • umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 916501429