2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Kochcice
Dodane 23 kwietnia 2024

Ślusarz/monter - praca na produkcji

Lokalizacja

Kochcice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Dedal Sp.z.o.o. zatrudni na stanowisko: Ślusarz/monter.

Obowiązki:

  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z projektami technicznymi

  • Praca z narzędziami ślusarskimi i maszynami

  • Zapewnienie bezpieczeństwa i jakości wykonywanych prac

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako ślusarz/monter

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych

  • Znajomość narzędzi i maszyn ślusarskich

  • Zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z doświadczeniem i umiejętnościami

Lokalizacja

Kochcice,

Śląskie

Śląskie, Kochcice
ID: 913859406