2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Szopienice-Burowiec
Dodane 23 maja 2024

Ślusarz - monter - pomocnik (możliwa praca dla studenta na wakacje)

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Szopienice-Burowiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ŚLUSARZ – MONTER - POMOCNIK

OBOWIĄZKI:

- Udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów urządzeń na terenie zakładu produkcji spożywczej

- Prace ślusarskie, szlifierskie i montażowe

- Przygotowywanie materiału i komponentów do spawania

- Dbałość o utrzymanie standardów jakości oraz BHP

WYMAGANIA:

- Biegłość w obsłudze narzędzi takich jak: wiertarka, szlifierka kątowa, narzędzia pomiarowe

- Odpowiedzialność, zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

- Dokładność

- Samodzielność w działaniu i inicjatywa

- brak nałogów

MILE WIDZIANE:

- Rozwinięte umiejętności manualne

- Znajomość rysunku technicznego

- Gotowość do pracy w niektóre weekendy

OFERUJEMY:

- Zatrudnienie na okres próbny na postawie umowy zlecenie z możliwością przedłużenia współpracy na postawie umowy o pracę

- Dobrą atmosferę pracy

- Premie Praca na pełen etat plus ewentualne nadgodziny.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Możliwość podjęcia zatrudnienia dla studenta na wakacje bez doświadczenia, z wyobraźnią przestrzenną, umiejętnościami posługiwania się podstawowymi narzędziami oraz zaangażowaniem.

Śląskie

Śląskie, Katowice, Szopienice-Burowiec
ID: 667224758