2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Podkarpackie
  6. Obsługa produkcji - Dębica
Dodane 11 kwietnia 2024

Ślusarz-Monter - kontenery, konstrukcje stalowe, Brzezówka k. Ropczyc

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Weldon Sp. z o.o. należy do grona uznanych przedsiębiorstw w branży konstrukcji stalowych. Firma specjalizuje się w produkcji kontenerów, budynków modułowych, konstrukcji stalowych oraz ekranów akustycznych. Oferujemy kompleksowe usługi poczynając od projektu, poprzez montaż i serwis.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Ślusarz - Monter

Miejsce pracy: 39-102 Brzezówka koło Ropczyc, powiat ropczycko-sędziszowski

Opis stanowiska:

-wykonywanie prac ślusarsko-monterskich,

-rzetelna realizacja poleceń przełożonych,

-współpraca z pracownikami zakładu,

-czynny udział w sprawnym przebiegu procesu produkcyjnego.

Nasze oczekiwania:

-umiejętność pracy z elektronarzędziami: szlifierka, wiertarka, wkrętarka, nitownica itp.,

-dyspozycyjność,

-rzetelność i chęć do pracy,

-mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę

-atrakcyjne wynagrodzenie

-dopłata do posiłków

-dofinansowanie do letniego wypoczynku

-dostęp do atrakcyjnego ubezpieczenia grupowego

-praca w systemie 3-zmianowym pon. – pt.

-możliwość podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 867491308