2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Gliwice
  7. Obsługa produkcji - Zatorze
Dodane 30 kwietnia 2024

Ślusarz (monter konstrukcji)/ Spawacz

Lokalizacja

Gliwice, Zatorze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

HAZ Konstrukcje Sp. z o.o. www.hazkonstrukcje.pl

Spółka zajmująca się konstrukcjami stalowymi, zatrudni osobę na stanowisku:

Ślusarz (monter konstrukcji)/ spawacz

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania na stanowisku:

  •        Przycinanie na wymiar elementów stalowych

  •        Wiercenie otworów

  •        Gięcie profili zaginarką śrubową lub metodą metryczną

  •        Obróbka skrawaniem elementów stalowych

  •        Spawanie elementów konstrukcyjnych

  •        Przygotowanie powierzchni do spawania, przecinania, zgrzewania, lutowania

  •        Kontrola stanu technicznego maszyn

  •        Kontrola jakości wykonanych wyrobów

  •        Spawanie ręczne oraz automatyczne na robotach i automatach spawalniczych

Wymagania:

  •         Doświadczenie na podobnym stanowisku

  •         Umiejętności z zakresu prac warsztatowych i ślusarskich

  •         Umiejętności pracy ze stalą

  •         Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  •         Umiejętność czytania rysunku technicznego

  •         Odpowiedzialność i uczciwość

  •        Chęć ciągłego rozwoju i doskonalenia się

Mile widziane:

  •        Uprawnienia spawacza mile widziane

Wynagrodzenie w zależności od umiejętności i doświadczenia.

Przesyłając cv bądź dostarczając je bezpośrednio wyrażają państwo zgodę na poniższa klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Śląskie

Śląskie, Gliwice, Zatorze
ID: 895484135