2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Bieżanów-Prokocim
KZN Bieżanów
Dodane 24 kwietnia 2024

Ślusarz-Montażysta w Dziale Serwisu, roboty torowe

Lokalizacja

Kraków, Bieżanów-Prokocim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

KZN „Bieżanów” Sp. z o.o. – Spółka Matka Grupy KZN Bieżanów

Kim jesteśmy i co robimy? – Sprawdź! Spodoba Ci się!

Naszą specjalizacją jest produkcja rozjazdów – kolejowych i tramwajowych. Projektujemy i budujemy konstrukcje, po których pociągi mogą poruszać się nawet z prędkością 250 km/h! Kiedy następnym razem wsiądziesz do tramwaju czy pociągu, pomyśl o nas – bo łączą nas te same tory.

A może połączy nas coś więcej?

Dołącz do KZN! Pracują z nami między innymi specjaliści odpowiedzialni za technologie, konstrukcje i produkcję; specjaliści administracyjni a także wykwalifikowane zespoły pracowników produkcji (spawacze, ślusarze, montażyści, operatorzy CNC) i inni. Aktualnie szukamy fajnego kolegi lub fajnej koleżanki na stanowisko:

Ślusarz – montażysta, prace utrzymaniowe i montażowe w torach

Twój zakres obowiązków:

  • pracujesz głównie „w terenie” montując rozjazdy i części rozjazdowe

  • dbasz o doskonały stan techniczny sieci kolejowej i tramwajowej w okresie gwarancji

  • uczestniczysz w okresowych przeglądach rozjazdów

  • usuwasz usterki przy pracach utrzymaniowych lub remontowych

  • wykonujesz prace ślusarskie

  • wykonujesz trwałe znakowanie zmontowanych wyrobów

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • znajomość specyfiki branży torowej

  • prawo jazdy kat. B

  • gotowość do pracy „w terenie”

  • odpowiedzialność – od Ciebie zależy bezpieczeństwo Twojego zespołu oraz milionów użytkowników tramwajów i kolei

  • nastawienie na dobrą komunikację i pracę zespołową

Mile widziane:

  • kurs hakowego lub obsługi suwnic – do przewożenia materiałów z użyciem suwnicy

  • obsługa palnika acetylenowego

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy – jedna zmiana

  • pewne wynagrodzenie do 10-tego dnia każdego miesiąca, w którego skład wchodzi: podstawa oraz ryczałt za dyspozycyjność

  • ze względu na pracę delegacyjną – noclegi w dobrych hotelach, ze śniadaniem

  • w przypadku kiedy nie ma wyjazdu – pracę stacjonarnie na produkcji

  • kiedy pojawią się nadgodziny – każda jest wypłacana

  • dobrej klasy sprzęt i odzież roboczą

  • szkolenia podnoszące Twoją wiedzę i kwalifikacje – na Twój wniosek

  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych – a w nim: bony lub dodatki finansowe w okresie Świąt, paczki świąteczne, dofinansowanie wakacji dla Ciebie i Twoich dzieci

  • prywatną opiekę medyczną w LUX MED

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • parking dla pracowników

  • eventy firmowe

Dołącz do nas!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bieżanów-Prokocim
ID: 871887161