2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Dolnośląskie
  6. Obsługa produkcji - Brzeg Dolny
Ewa
Dodane 26 kwietnia 2024

Ślusarz - Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Lokalizacja

Brzeg Dolny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

LabMatic realizuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania ruchu, polegające na konserwacjach, modernizacjach, przeglądach, naprawach, remontach i prewencji w zakresie działalności diagnostyczno-pomiarowej. Podstawowym zadaniem Spółki jest zapewnienie sprawnego działania aparatów, instalacji i urządzeń w ramach wszystkich branż technicznych na rzecz spółek Grupy PCC.

Obecnie do Spółki LabMatic poszukujemy kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

  •  Praca na dziale utrzymania ruchu.
  • Obsługa narzędzi i maszyn warsztatowych.
  • Realizację napraw i przeglądów okresowych maszyn i urządzeń produkcyjnych.
  • Utrzymywanie ciągłości ruchu maszyn, instalacji produkcyjnych i infrastruktury technicznej.
  • Usuwanie awarii, naprawy i konserwacje i układów mechanicznych urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury technicznej.
  • Montaż oraz instalację nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Najważniejsze oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy utrzymania ruchu.
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji rysunkowej.
  • Zdolności manualne, umiejętność pracy z narzędziami
  • Dokładność i rzetelność wykonywania powierzonych prac.
  • Sumienność i zaangażowanie w pracę.
  • Umiejętność pracy w zgranym i dynamicznym zespole.
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym, według stałego grafika

Dodatkowe atuty, lub gotowość do zdobycia kwalifikacji w zakresie:

  • Uprawnienia do obsługi urządzeń transportu bliskiego (wózek widłowy, podesty przejezdne, suwnice).
  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach i dobrej sprawności fizycznej
  • Prawo jazdy kat. B

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub samozatrudnienie,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej firmie z branży chemicznej na Dolnym Śląsku (dofinansowane kursy zawodowe, możliwość dofinansowania studiów).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Brzeg Dolny,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Brzeg Dolny
ID: 684132697