2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Poznań
  6. Praca za granicą - Dębiec
Anita Saffrin
Dodane 26 kwietnia 2024

Slusarz, Mechanik maszyn,cale Niemcy - duzo ofert

Wynagrodzenie

12 000 - 16 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Poznań, Dębiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Opis stanowiska

SLUSARZ oraz Mechanik maszyn

- Wynagrodzenie do 3500€ Netto

- Wsparcie polskojęzycznego opiekuna 24/7

- Diety do 75€

- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- Możliwość pobierania zaliczek, co tydzień, poczynając od pierwszego tygodnia

Opis stanowiska:

slusarz – montaz, demontaz, schody, poręcze, wymiana lozysk, ogolne prace slusarskie, naprawa maszyn, ustawianie maszyn,doswiadczenie w zawodzie.

Kontakt przez portal OLX.

Firma Bergischer Personalservice z siedzibą w Bergisch Gladbach jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem. To co nas wyróżnia to długoterminowe zlecenia, a zaangażowanie i profesjonalizm naszych pracowników pozwala na długotrwałą współpracę w dobrej atmosferze. Jesteśmy do dyspozycji naszych pracowników, odbieramy telefony, odpowiadamy na maile, oddzwaniamy. Reagujemy na każde uwagi i staramy się, aby pracownik będący na danym zleceniu nie czuł się pozostawiony samemu sobie.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Dębiec
ID: 707861562