2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Śląskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Radlin
Dodane 13 maja 2024

Ślusarz-mechanik maszyn budowlanych

Lokalizacja

Radlin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

TRAKT Sp. z o. o  z siedzibą w Zabrzu zatrudni osoby na stanowisko :

Miejsce pracy :

Radlin ul. Korfantego 52

Opis stanowiska:

- diagnozowanie i identyfikacja awarii i usterek maszyn budowlanych przed naprawą

- remonty bieżące i średnie maszyn budowlanych

- przeprowadzanie poremontowych prób maszyn budowlanych

Wymagania :

- doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku

- wiek do 55 lat

- gotowość do pracy w terenie

- prawo jazdy ( min. kat. B )

- praca na samodzielnym stanowisku oraz w zespole

- silna motywacja do pracy, dyspozycyjność i zaangażowanie

Oferujemy :

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie ustalone po rozmowie kwalifikacyjnej z kandydatem na tym

  stanowisku.

- premia regulaminowa

- premia za dodatkowy wkład pracy

- pracę w systemie jednozmianowym

- możliwość skorzystania z pakietu benefitów ( PKZP, ubezpieczenia grupowego )

- fundusz socjalny – dofinansowanie do wczasów, bony i inne

Podania o pracę wraz z CV można składać na adres praca(at)traktgliwice.pl.

Prosimy o podpisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018r. O ochronie danych osobowych ( Dz. Ustaw z 2018r. Poz. 1000 ) oraz zgodnie z Rozporządzeniem parlamentu Europejskiego i rady (UE ) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/ 46/WE ( RODO )

Lokalizacja

Radlin,

Śląskie

Śląskie, Radlin
ID: 897028163