2. Praca
  3. Produkcja
  4. Utrzymanie ruchu
  5. Utrzymanie ruchu - Wielkopolskie
  6. Utrzymanie ruchu - Poznań
  7. Utrzymanie ruchu - Wilda
Dodane 13 maja 2024

Ślusarz (konserwacja suwnic)/Luboń

Lokalizacja

Poznań, Wilda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Główne zadania na stanowisku:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, poprzez ich naprawę, bieżące remonty i usuwanie awarii

  • Prace ślusarskie przy okresowych przeglądach i remontach maszyn oraz urządzeń

  • Bieżące usuwanie drobnych usterek

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Uprawnień do konserwacji suwnic – wymóg niezbędny

  • Wykształcenia kierunkowego

  • Umiejętności posługiwania się elektronarzędziami

  • Dokładności, umiejętności pracy w zespole

  • Mile widziane uprawnienia spawalnicze

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna

  • Karta lunch

  • Dofinansowani do wypoczynku letniego

  • Pakiet medyczny

  • Parking samochodowy i rowerowy

  • Praca od zaraz

  • Bezpieczne miejsce pracy

  • Stabilizację - pracę w firmie posiadającej solidną pozycję na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i kursach

  • Zakwaterowanie - w przypadku osób spoza Wielkopolski i obywateli innych państw

  • Krótki proces rekrutacyjny.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Wilda
ID: 880417917